Spřáteluji TADY // Reklamy TADY
Můj FACEBOOK ZDE ;)
Moje VF ZDE ;)
Přesně tohle ničí naši Planetu :(

22. srpna 2010 v 1:34 | Christine Humanoid |  >Když se potřebuju vykecat<

heal the world

Je mi jasný že tenhle článek nemá s tímhle blogem nic moc společnýho , ale chci pomoct naší Planetě ..a jestli i vy ostatní tak si prosím rozklikněte CČ ..

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ We love you Mother Earth ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Zrovna v televizi dávali klip od skupiny Blaxy Girl ..ta nádherná písnička se jmenuje Save the World a myslím si ,že je dobře že tenhle klip natočili na záchranu naší planety protože když se podíváte na ten klip tak si uvědomíte , že jestli něco neuděláme tak bude naše Planeta sprominutím totálně v prdeli.Mrzí mě to ,ale klip mi sem prostě nejde dát :'( ale tak doufám že aspoň někteří si ho pustí na YouTube..
Taky Michaelův klip Earth Song je ukázka ''budoucí reality'' ..snad všichni si v tom klipu všimli , že tam (nevím ted' přesně kde) se kácí deštné pralesy , jenže ti blbci co to dělají si asi neuvědomili že stromy jsou pro naši Planetu dost důležitý ..někteří si ted' možná řeknete že máme přece stromů dost ..to sice jo , ale jestli je budou pořád takhle kácet tak jich tady zachvilku moc nezbyde..Podle mně je i film 2012 celkem pravdivej.A toho se bojím nejvíc (a určitě ne jenom já) ..nepříjde vám trochu zbytečný , zničit naši Planetu kvůli tomu že jste líní jít hodit papírek,láhev atd..do koše kterej je pár kroků od vás ?? ..a zahodit papírek na zem je ta nejlepší věc oproti tomu ,co se děje v jiných Zemích - terorismus , války , kdesi v Americe jim vtekla ropa do moře (sice to neudělali schválně , ale co se stalo to už člověk nespraví) a plno dalších věcí..Podle mýho názoru jsou to zbytečný věci který se dít nemusí..Sám Michael nám řekl , že máme 2 roky nato , to všechno napravit ..zanedlouho to už bude jenom rok..

stw
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anet.k Anet.k | Web | 22. srpna 2010 v 13:46 | Reagovat

Sohlasím s tebou. Lidé si vůbec neuvědomují co dělají. Stromy nám dávají kyslík a bez něho se nedá žít! Takže lidé jakoby dělali sebevraždu a zabíjeli ostatní. zabili by tím postupně celou planetu.

2 IvSs IvSs | Web | 22. srpna 2010 v 14:58 | Reagovat

..súhlasím s tebou..:/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.