Spřáteluji TADY // Reklamy TADY
Můj FACEBOOK ZDE ;)
Moje VF ZDE ;)
Červenec 2010

5 years of Tokio Hotel - teaser

31. července 2010 v 21:30 | Christine Humanoid |  >Tokio Hotel<
Více info již brzy! Šiřte video na své stránky a blogy! Těšíme se na Vás!TOKIO HOTEL TV

31. července 2010 v 15:42 | Christine Humanoid |  >TOM's BLOG<
Haha! Stačí si přečíst komentáře na YouTube. Omi na 3:24 není cizí - to je Billova nová přítelkyně, kterou si zvedl po přelomu autobusové zastávky ;D


Úspěch Tokio Hotel DVD ve Švýcarsku

31. července 2010 v 15:29 | Christine Humanoid |  >Tokio Hotel<

  HUMANOID CITY LIVE DVD

 1

Photo

Source

  Humanoid album

  59

Photo

Source 


TOM‘s BLOG : Gustavův učitel na bicí ;-)

31. července 2010 v 15:24 | Christine Humanoid |  >TOM's BLOG<
... pokud by jste  stále chtěli vědět, u koho se Gustav učil hrát na bicí . Zde je jeho bývalý učitel:


TOM‘s BLOG: Váš oblíbený LIVE-Track

31. července 2010 v 15:08 | Christine Humanoid |  >TOM's BLOG<
imagebam.com
Ano, před pár dny jsem se vás ptal, jaký je váš oblíbený song
na LIVE DVD  / LIVE albu. V německém a anglickém hlasování
je jasný vítěz: IN YOUR SHADOW I CAN SHINE!
Díky za hlasování & pozdravy z Asie...
 Díky za hlasování & pozdravy z Asie...www.tokiohotel.com/de/#tom_kaulitz_blog/

LIVE CITY !

31. července 2010 v 14:54 | Christine Humanoid |  >Tokio Hotel<

The Aliens City
Mysleli jste si, že vaše město je nudné? No, zdá se, že máte pravdu. Ale nemusíte se cítit špatně, protože není tu žádné město stejné jako "Humanoid City", které ožilo na úžasném turné Tokio Hotel.
1.září, skoro za měsíc, bude možná otravný den, ale taky šťastný svátek. Rozhodněte se sami, jestli se chcete pohřbít kvůli tomu, že letní prázdniny skončili a musíte zpátky do školy, nebo možná dáte přednost svíčce a přání Happy Birthday pro Billa a Toma Kaulitzovi, protože ve stejný den slaví dvojčata svoje 21.narozeniny, naprosto vzrušující událost. To nám připomnělo přidat fotku Black Forest Cake, známého německého dezertu, kvůli 1.září, který kosmickým stylem padá na středu. Taky jestli chcete bratrům poslat nějaká přání, tak je nám můžete poslat a my je předáme nahrávací společnosti, protože, jak jistě víte, máme skvělé konexe s hvězdami.
Okay, chytli jste nás. I když myslíme každé slovo a opravdu se pokusíme jim dát vaše přání, tak taky víme, že vy lidi, Tokio Hotel fanoušci, jste s námi za poslední dva měsíce nebyli moc spokojení, s nejlepším teen časopisem ve středním východě a nejspíš celém světě. Uznáváme - Tokio Hotel tu byli v posledních měsících trochu zanedbáváni. Vina je hlavně mezi námi, ale nezapomeňte na důvody - kluci neměli nový single po více než půl roku, neměli jsme šťavnaté novinky kolem nich od 2009 (kdy Tom se dostal do rvačky s psychopatickými fanynkami, které napadly jeho mámu) a i když se nám líbilo "Strange" ze soundtracku "Alenka v Říši Divů", kapela byla celkem klidná a vydávala nejvíce energie na evropské turné "Humanoid City", které nedávno skončilo.

Super-člověk
Vlastně, možná, že se na turné stalo něco dobrého. Ne, kluci se nevrací do Tel Aviv, aby znova zopakovali úžasné chvíli z jejich první a jediné návštěvy tady, ale vydali minulý týden nové DVD a album, které ukazuje nezapomenutelný koncert, který se letos konal 12.dubna v Miláně, Itálie. V tuhle chvíli jsme slyšeli, že produkci si vedou dobře v Izraeli, takže jsme se rozhodli opět rozvést naše speciální spojení s Tokio Hotel a námi, a věnovat jim skvělý cover článek. Taky z tohoto můžete vyhrát, protože včetně skvělého článku (dnes jsme velmi skromní), máte i šanci vyhrát kopie žhavého DVD a alba, takže okamžitě běžte na stranu 23. Nebo možná potom, až přečtete tento článek.
Koncert byl natočen v dubnu, na konci "Humanoid City" turné. Abychom byli správní, tak to byl předposlední koncert turné, kdy Bill a přátelé již cítili že konec a všechno bylo snadné a zábavné. Na koncertě vystupuje kapela se všemi písněmi z alba "Humanoid", včetně nového single "Darkside of the Sun", jehož live verze byla vydána jako single v posledním měsíci.
Na jednu stranu je opravdu pěkné slyšet všechny písničky z posledního alba živě, ale na druhou stranu "nahrazují" staré milované písně. No, koncert měl vlastně taky "Ready,Set,Go" a "Monsoon", ale taky bychom rádi slyšeli "Scream" nebo "Don't Jump", například. Taky všechny písně na koncertě jsou v angličtině, kromě "Humanoid", který získal akustiku v němčině.

Svez nás, Bille
A co se na koncertě děje kromě muziky? No, taky jsme byli překvapeni úžasným podiem a pyrotechnikou. Tokio Hotel měli nějaké velké ohňostroje, které byly i u Rolling Stones a Aerosmith, což je udělalo nezapomenutelnými. Všechno to stálo za to. Nápad "Humanoid City" je cesta skrz futuristické město. Podium je plné laserů a zářících světel a pohybujících mostů a videí, která jsou ukazována na obří obrazovce a vesmírná loď, která vypadá jako vejce.
V jednom z nejvíce vzrušujících videí taky můžete vidět členy kapely v jejich "mladších časech", a Gustava a Toma, kteří se mlátí o kousek pizzy. Wow, velmi vyspělé. Jako kdyby neměli dostatek peněz na to si koupit i dostatek pizzy. Nicméně, věřili byste, že už uběhlo devět let od doby, kdy jsou Tokio Hotel kapela? (vlastně předtím byli pod jménem Devilish, ale okay). A nejenom tohle: v jedné nejvíce vzrušující chvíli z koncertu, podium se otevře a velká motorka vyjede nahoru, na které jede imaginárně Bill. Škoda, že nejede po zadním kole.
Když mluvíme o Billovi, tak musíme zmínit, že se naprosto uzdravil po své operaci, kterou měl před dvěma a půl roky. Nahrát album po operaci je jedna věc - protože jsou tu vždy producenti a speciální efekty, které upraví věci ve studiu, ale plné turné, kde musíte být na podiu skoro každý den a vypustit duši, když hrajete bez playbacku - to je rozhodně něco jiného. Krátce, není potřeba se obávat. Bill zní zdravě a lépe než kdykoli předtím a naprosto tu show vedl.
Během koncertu, zpěvák vyměnil asi 4-5 futuristických outfitů, z nichž každý další je šílenější než ten předchozí. Těsné kožené oblečení? Ano. Ostny na ramenech? Ano. Kapely, které podle všeho jdou z Billovy hlavy a jsou spojeny k jeho zádům a zářivé obloučky, které má kolem své vrchní části těla a vypadá jako součást vesmíre lodi? Ano! Dodnes jsme si mysleli, že Bill je člověk, který se narodil v Leipzigu, Německo, dnes si tím nejsme tak jistí. Je tu šance, že Bill je mimozemšťan, který byl adoptovaný Kaulitz rodinou, a on a Tom vlastně nejsou dvojčata? Dobrá otázka. Jestli je tady nějaká bytost na Marsu, která tohle čte právě teď a zná odpověď - tak budeme rádi znát odpověď. Dáváme přednost e-mailům, ale taky telepatie je dobrá.

Zkoušení
Společně s DVD přichází i nejzajímavější bonus: exkluzivní 10 minutové video, které vás zavede na výlet do zákulisí show. Kluci tam vlastně mluví německy, ale vše je přeloženo do angličtiny, takže jsme si jistí, že byste si s tím lidi poradili.
Je úžasné vidět první návrhy na podium a jeho miniaturní verzi, po celé té tvrdé práci, potu a slzách, které se staly skutečností. "Když jsme viděli set poprvé, tak jsme byli na pochybách kvůli tomu, jestli bude možné to stavět zas a znova každý den na jiném místě," říká Bill ve videu. "Opravdu nemám ponětí, jak to zvládnou, respekt." potom tam mluví Tom o svých kytarách a Gustav, který žádá Billa o žvýkačku s čokoládovou příchutí. Nejdřív pizza a teď tohle?
V druhé části videa, Tom dostal otázku, jestli by měl zájem měnit outfity jako jeho bratr. "Rozhodně ne!" odpověděl. "Bill potřebuje měnit outfity každou minutu a já bych to nezvládl. Nicméně, tyhle outfity jsou celkem těžké a je v nich omezený pohyb na podiu. Já se musím hýbat a nemám čas myslet na outfity, protože mám v hlavě během show mnoho jiných myšlenek." Jaké myšlenky? "Hrát správně noty a najít ty nejhezčí dívky v publiku." Hey, alespoň je Tom upřímný kluk, a upřímnost je jedna z věcí, které dívky hledají na klukovi, ne?
A ukončeme to zprávou pro Georgovi fanoušky! Rádi bychom vám řekli, co je u něj nového, ale ten kluk sotva řekne nějaké slovo, a většinou je zaneprázdněný hraním na basu a keyboard. Na tom nezáleží, alespoň byl zvolení jako nejvíce sexy člen kapely Tokio Hotel v naší anketě, kterou jsme udělali, a tohle je znamení pro všechny Billovi fanoušky napadnout náš e-mail rozzlobenými zprávami. Připravujeme se.

Ikea a...Tesco ?

31. července 2010 v 14:46 | Christine Humanoid |  >Když se potřebuju vykecat<
00000000000000
Čaulitz Kaulitz..
Dneska tady asi moc neposedím..dneska jedem do Ikee a možná do Tesca kde si KONEČNĚ koupím Popcorn,protože když jsem si ho chtěla koupit u nás tak prý dostali jenom jeden =D
Nevím ani kolik to všechno zabere času,takže netuším kdy se tady pak ukážu..spíš večer (odhaduju že v 9 ?) ..ale to jenom možná ..takže ted' sem něco hodím a pak byec =)


5 years of Durch Den Monsun Fanaction

29. července 2010 v 17:29 | Christine Humanoid |  >Tokio Hotel<
Určitě si všichni pamatujete den, kdy jste poprvé z vašich rádií slyšeli Durch den Monsun. Věřte nebo ne už je tomu dlouhých 5 let!
Pojďme si všichni nostalgicky zavzpomínat a společně oslavit toto výročí.

Natočte se zpívat celé Durch den Monsun.
Fantazii se meze nekladou - můžete zpívat sami či ve skupinkách nebo skladbu zahrát na jakýkoliv hudební nástroj.
Své video následně nahrajete na youtube a pošlete nám odkaz na následující email: 5yearsddm@gmail.com
Uzávěrka: 6.8.2010, 24:00

Vaše videa následně budou sestříhána a upravena do jedinečného klipu, který bude zveřejněn právě v den výročí - 15.8.2010 a předán Tokio Hotel!

Tak neváhejte a ukažte Tokio Hotel, že jste stále s nimi!
Official czech fanclub team


Nevěřte podvodníkům !

29. července 2010 v 17:27 | Christine Humanoid |  >Tokio Hotel<
Donesla se k nám informace, že jistá fanynka jménem Colette roznáší po internetu pomluvy, že jí vedení fanklubu zakázalo vstup na sraz 5 years of TH, a přesvědčuje i některé další fanoušky, že na sraz nesmí. Jednání této fanynky nám připadá naprosto ubohé a pod úrovní. Proto je zde jediné OFICIÁLNÍ prohlášení: Na sraz může jakýkoli fanoušek! Nikdo ze členů FC TEAMU nikomu nic nezakázal! Zdůrazňujeme, že jediné OFICIÁLNÍ a PLATNÉ informace o srazu a věcech s fanklubem spojených, dostanete na našich oficiálních stránkách, profilech nebo e-mailu. Veškeré ostatní zdroje mohou být zavádějící. Proto, pokud si něčím nebudete jisti, neváhejte a napište nám. Děkujeme, FC TEAM.