Spřáteluji TADY // Reklamy TADY
Můj FACEBOOK ZDE ;)
Moje VF ZDE ;)
VIVA Comet 2010 backstage (29.05.2010)

9. června 2010 v 14:26 | Christine Humanoid |  >Tokio Hotel<
Tréma?
Bill: No trému máme před našimi vlastními koncerty...vždycky jsme si mysleli, že jsme nejvíc nervózní kapela. Neumím si představit, že tu nejsou lidé, kteří nejsou vůbec nervózní.
Tom: Ale když se tady podíváte do zákulisí, pak...
Bill: Pak uvidíte, že nejsme jediní...

Máte před show rituál?
Tom: No vlastně jsme nikdy neměli rituál. Jediná věc je, že Georg jde před každým koncertem na záchod. Georg vždycky řekne: "musím udělat 'Kacko'" a to je stále rituál, který nám přináší štěstí.

Červený koberec
Nadine Vasta: Všichni jsme na tuto chvíli čekali - Tokio Hotel...to je šílené! Tokio Hotel! Ach můj Bože! Je to tady! Začiná to hlasitě. Můžete jít mezi mě, bude to dost rychlé, předtím, než půjdete ke svým fanouškům. V loňském roce to znělo přesně tak, kde jste byli?
Bill: No minulý rok se nám nepodařilo přijít, bohužel. Jsme rádi, že jste zase konečně tady. Pro nás je Comet vždycky velká věc a těší nás, že se nám tento rok podařilo přijet.

Nadine Vasta: A jaký je to pocit? Myslím tím, že jste cestovali po celém světě, nechává vás to chladnými nebo jste stále nervózní a srdce tluče, když přijedete na Comet?
Tom: Už nejsme nervózní, ale je to stále skvělé, rozhodně.
Bill: Jo určitě. Jsme šťastní, v Oberhausenu jsme právě měli skvělý koncert, protože jsme byli na turné a Oberhausen je vždycky dobrý.

Nadine Vasta: Na koho se dneska těšíte?
Tom: Ehm...ehm...
Bill: Na naši nominaci...
Tom: Jo přesně.

Nadine Vasta: Myslíte si, že získáte cenu?
Tom: Doufám, doufám.
Bill: No vím, že naši fanoušci jsou velmi silní, když dojde na hlasování a doufám, že tentokrát se jim to znovu podařilo. Ale uvidíme, určitě máme velmi silnou konkurenci. Myslím, že jsou také nominováni Rammstein. Nebude to snadné.

Nadine Vasta: Ok, přeju vám vše nejlepší, dostanete to! A uvidíme se později a teď jděte ke svým fanouškům, ten hluk je téměř nesnesitelný.

DO's & DONT's
Tom: Hodně lidí k nám prostě přijde a chce mít s námi sex. (Bill se směje) Toho se můžete jasně všimout.

Tady jsem to ukradla : http://officialtokiohotel.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christine Humanoid Christine Humanoid | Web | 9. června 2010 v 14:41 | Reagovat

''Bill: No vím, že naši fanoušci jsou velmi silní, když dojde na hlasování a doufám, že tentokrát se jim to znovu podařilo.'' ..To mě potěšilo,když to řekl :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.