Spřáteluji TADY // Reklamy TADY
Můj FACEBOOK ZDE ;)
Moje VF ZDE ;)
Červen 2010


Na takový lidi fakt nemám náladu =P

29. června 2010 v 14:04 | Christine Humanoid |  >Když se potřebuju vykecat<
Blogerka2 -ta má zřejmě za potřebí chodit ostatním na blogy a jenom hloupě nadávat že jejich blog je hnusnej a že jim zachvilku krachne a aby se víc snažili..To mi příjde dost ubohý,z nudy takhle někomu psát.Fakt nechápu,že může být někdo tak dětinskej ?
Dost by mně zajímalo kolik jí je,ale moc asi ne když se takhle chová =) ...
Holka,ty radši něco udělej se svým blogem a hlavně se svým chováním ;)

Můj vysněnej mobil =D

29. června 2010 v 13:58 | Christine Humanoid
Jelikož jsem svůj předešlej mobil ''utopila'',vypadá to,že nějakou dobu budu bez mobilu =(
Ale já to tak nenechám dlouho =D ..z části si našetřím na tenhle a z části mi na něho přispějou rodiče(slíbili mi to ! XD) ↓↓↓

♥

Aaa..jeho krásný boty XD

29. června 2010 v 13:10 | Christine Humanoid |  >Bill Kaulitz<
440023
Stala jsem se závislou na jeho botech..Fakt nevím proč,ale strašně se mi líběj =D

Nuu dobrou =)

28. června 2010 v 23:17 | Christine Humanoid |  >Když se potřebuju vykecat<
hghghg
Dneska byl velice namáhavý den XD
Popis mého dne =D :
Vstala jsem asi v 10 hodin a šla jsem se osprchovat.Potom jsem vylezla,četla jsem si autobiografii MJ a pak jsem se naobědvala.Po obědě jsem se usadila u pc na Facebooku a tady =)
Chvilku nato mi psala mamka,že jí mám nakreslit černobílej obrázek Majkla na jakousi její montáž či co XD..Tož i když nerada jsem odešla od počítače a šla kreslit..Po hodině a půl (?) jsem obrázek měla hotovej a zase se přilepila semka =D. Za dvě hodiny mi babička řekla (jsem totiž tedka u bábi XD) že si potřebuje jet nabít kredit,vyřídit něco v České Spořitelně a koupit si jízdenku do Prahy.Tkže jsem se oblíkla,cestou jsme koupily jízdenku na šalinu a jely jsme bábi nabít kredit Xl
Po nabití kreditu jsme se vydali další šalinou do České Spořitelny kde byla babička asi půl hodiny a já mezi tím chcípala nudou v čekárně (bylo tam strašný dusno) XD ..Ale já jsem s sebou naštěstí měla svou zlatou,nadevše milovanou mp4 =D
Česká Spořitelna-HOTOVO =D
A ted' na Hlavní nádraží v Brně =) (když si bábi kupovala jízdenku do Prahy tak jsem si vzpomněla když jsme si ji tam s kámoškou kupovaly my na TH do Prahy =')
Mno a pk huráá domů =D
Ale řeknu vám ,v tom vedru bych tohle už nechtěla zažít znova XD
**Dobrou noc** =*

Thriller foto 2x

28. června 2010 v 22:42 | Christine Humanoid |  >Michael Jackson<
550
5530

Zkrácený životopis

28. června 2010 v 22:38 | Christine Humanoid |  >Michael Jackson<
mj
Michael Jackson - Král popu

Občanské jméno:   Michael Joseph Jackson
Datum narození:   29. 08. 1958
Místo narození:   Gary, Indiana (USA)
Znamení:     Panna
Oči:    tmavě hnědé
Vlasy:    černé
Výška:    5'10" / 177 cm
Velikost bot:    81/42

Thriller dance rekord,Praha

28. června 2010 v 22:33 | Christine Humanoid |  >Michael Jackson<
THRILLER DANCE REKORD 2010

(Překonání světového rekordu v největším počtu jednotně tančících lidí na píseň THRILLER)

V sobotu 28. srpna 2010 se v Praze uskuteční neopakovatelná událost světového významu! Pokusíme se překonat světový rekord v největším počtu lidí jednotně tančících choreografii k písni THRILLER od Michaela Jacksona. V případě úspěchu půjde o zápis do Guinessovy knihy rekordů!

Aktuální platný rekord vytvořili 29. srpna 2009 v Mexiku a činí 13 957 lidí.

Vítaní jsou úplně všichni bez rozdílu věku, vzdělání či národnosti. Všichni, kteří se chtějí stát součástí zcela unikátní společenské události. Ano, vy také!

Choreografii THRILLER se naučíte snadno během pár hodin. Samozřejmě není důležité umět tančit jako profík, ale umět choreografii zatančit správně. Učte se buď sami podle originálního videoklipu THRILLER, nebo podle našich instruktážních videí. Anebo spolu s námi na trénincích, které pořádáme na různých místech po republice.

Zapojte do tohoto projektu i své přátelé. Protože čím víc lidí se k nám připojí, tím větší budeme mít šanci zviditelnit Českou republiku ve světě!

Přihlaste se a zaregistrujte se k účasti v tomto projektu. Stačí kliknout na "registraci" a vyplnit základní přihlašovací údaje.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou show. Vždyť jak často se vám podaří být součásti světového rekordu?

Všem děkujeme za zájem a za podporu a těšíme se na vás 28. srpna 2010 v Praze!

HIStorie světových rekordů v největším počtu lidí jednotně tančících choreografii k písni THRILLER

Tradice hromadného taneční choreografie videoklipu k písni THRILLER od Michaela Jacksona, nejdůležitější skladby hudební HIStorie, existuje ve světě již několik let.

V roce 2006 v Kanadském Torontu společně na Thriller zatančilo 60 lidí. Pár měsíců potom na univerzitě Northwestern v USA zatačilo 78 lidí. Loni v dubnu se tento rekord podařilo překonat 242 tančícím studentům z univerzity William&Mary ve státě Virginia v USA. Ovšem v den nedožitých 51. narozenin Michaela Jacksona se o velkou taneční senzaci postaralo Mexiko, kde zatančilo 13 957 lidí!

Po obrovském úspěchu a mnoha pozitivních ohlasech na projekt TRIBUTE DANCE BEAT IT (původně jej vymyslela švédská taneční skupina Bounce StreetDance), který se jako součást akce KING OF POP FOREVER uskutečnil v srpnu 2009, jsme se rozhodli, prodloužit tuto sérii světových rekordů v NEJVĚTŠÍM THRILLER DANCE a v rámci akce KING OF POP FOREVER 2010 mexický rekord v největším počtu jednotně tančících lidí překonat přímo v Praze!


..No,já osobně se pojedu jenom podívat =)


Diplom pro Miška*Leto =)

28. června 2010 v 21:56 | Christine Humanoid
55002